fassaaditöödRenoveerinud üle 100 krohv-, puit- ja plaatfassaadi

katusetöddEhitanud üle 50 plekk- ja kivikatuse

Fassaadide renoveerimine ja restuareerimine

OMA Fassaad OÜ on spetsialiseerinud olemasolevate hoonete fassaadide renoveerimisele ja restaureerimisele ning valtsplekk katusetöödele. Saame olla kindlad partnerid krohvfassaadide renoveerimisel ja suuremahuliste valtsplekk-katusete ehitusel.

Lubikrohvfassaadide renoveerimineToompea lossi katuse- ja fassaaditööd1

nõuab pikaajalisi kogemusi ja häid meistreid, sest Eesti kliima karistab esimese aastaga väiksemadki eksimused. Oleme oma tegevuses ja tarnijate otsingutega jõudnud sinnamaale, et suudame pakkuda krohvilahendusi ka kõige kõrgemate muinsuskaitseliste ja arhitektuursetele nõuetega hoonetele, mis peavad vastu Eesti rasketes ilmastikuoludes, kus esineb palju külmumistsükleid ja sadeveekoormust. Kasutame ainult vastupidavaid krohvilahendusi, mis samal ajal oma omadustelt on samaväärsed aluspinna ja olemasoleva krohviga ning omavad suurt plastsust ning auruläbilaskvust. Valime alati aluspinnale ja olemasolevale krohvitüübile sobivaima renoveerimissegu, et oleks tagatud hoone katendite autentsus, arhitektuurne välimus ja vastupidavus.

Vabaõhumuuseum

Puitfassaadide renoveerimisel

moodustavad põhimahu laudvooderdused. Laudvoodrite renoveerimisel kasutame tarnijaid, kes suudavad toota olemasolevate lauaprofiilidega identseid lahendusi. Meil on pikaajalised kogemused erinevate laudvoodriga kaetud hoonetüüpide renoveerimisest. Saame olla tellijale toeks optimaalse renoveerimismeetodi leidmisel. Samuti saame anda töödele eelhinnangu finantsvõimekuse määramiseks.

Vilde tee 80

Plaatfassaadide renoveerimisel

oleme põhilisel tegelenud kivipuistega ja kõrgsurvelaminaatplaatidega kaetud hoonetega. Plaatfassaadid sobivad veidi uuematele, eeldatavalt alates 70-ndatest aastatest ehitatud  ja arhitektuurselt veidi modernsematele hoonetele. Omame kogemusi kõrgsurveplaatide ilma nähtavate kinnitusteta paigalduse osas, mis võimaldab arhitektidel ja omanikel kasutada arhitektuurselt kunstipärasemaid lahendusi. Kivipuistega fassaadiplaatide kasutamine õigustab end hoonetel, kus on oluline nn tuulduva fassaadikattega lahendus. Majad, kuhu on kaasaegse ventilatsiooni ehitamine raskendatud või majanduslikult ebaotstarbekas, sobivad tuulduva fassaadikattega lahendused ideaalselt.

Võta meiega julgelt ühendust

Kui sul on küsimusi või soove, siis helista
+372 6 070 063 või täida kontaktivorm
(kiri saadetakse martin@omafassaad.ee)

Martin Kärner
Martin Kärner
Juhataja ja projektijuht
Tel: +372 56 688 288
martin@omafassaad.ee

[honeypot valeinfo]